BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 4504051
nr 450 4051
Bordslampfot
trä, 1940-tal, (lagning)
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2007
kl 17:32:50